www.balekoglu.com, aynı soydan olup BALIK/BALEKOĞLU ve BALEK soyadını taşıyan/taşımayan vatandaşların sosyal ve kültürel ilişkilerine katkı yapmak amacıyla kurulmuştur. Site üyelik esasıyla çalışmakta olup, farklı yetki seviyelerine sahip üyelik sistemi oluşturulmuştur. Üyeler site kullanımını yetki bazında yapacaklardır.

Üyelik Sistemi

  1.  Site Yöneticileri

Site yönetiminden sorumlu olacaklardır. Ayrıca, üyeler tarafından paylaşılacak olan içerikler, belirlenen kriterler çerçevesinde site yöneticileri tarafından gerekli kontrolleri yapılarak yayınlanacaktır.

  •  3. Grup Üyelik

Yönetim paneli hariç, site içeriğinin tamamına erişim sağlama yetkisine sahip en üst seviyede yetkiye sahip üyelik kategorisidir. Bu seviyedeki üyeler, BALIK/BALEKOĞLU/BALEK soyundan olan üyelerdir.

  •  2. Grup Üyelik

BALIK/BALEKOĞLU/BALEK soyuna bağlı olabilecek olan kişiler ve eşler tarafından akrabalığı olan kişilerdir.

  •  1. Grup Üyelik

Ziyaretçi/Misafir Üye olarak da adlandırılabilecek olan üyelik kategorisidir. BALIK/BALEKOĞLU/BALEK soyuna bağlı olma şartı aranmadan isteyen herkese açık olan üyelik grubudur. Sitede yer alan içeriklere erişimi sınırlı olacaktır. Bu grupta yer alan kullanıcılar, sitede yer alan bilimsel makale, belge vb. dokümana erişim sağlayabilecek olup, kişiye ait alt-üst soy bilgilerine erişim sağlayamayacaktır.

Gizlilik

Gizlilik, ayrı bir sayfada, kişisel verilerinizin tarafımızca işlenmesinin esaslarını düzenlemek üzere mevcuttur. www.balekoglu.com’u kullandığınız takdirde, bu verilerin işlenmesinin gizlilik politikasına uygun olarak gerçekleştiğini kabul edersiniz.

Genel Hükümler

  • Kullanıcıların tamamı, www.balekoglu.com‘u yalnızca hukuka uygun ve şahsi amaçlarla kullanacaklarını ve üçüncü kişinin haklarına tecavüz teşkil edecek nitelikteki herhangi bir faaliyette bulunmayacağını taahhüt eder. www.balekoglu.com dâhilinde yaptıkları işlem ve eylemlerindeki, hukuki ve cezai sorumlulukları kendilerine aittir. İşbu iş ve eylemler sebebiyle, üçüncü kişilerin uğradıkları veya uğrayabilecekleri zararlardan dolayı www.balekoglu.com‘un doğrudan ve/veya dolaylı hiçbir sorumluluğu yoktur. Hukuka aykırı ve üçüncü kişi haklarına tecavüz teşkil edecek faaliyette bulunan kullanıcının üyeliği belirli bir süre askıya alınır veya kalıcı olarak sonlandırılır.
  • www.balekoglu.com‘da mevcut bilgilerin doğruluk ve güncelliğini sağlamak için elimizden geleni yapmaktayız. Lakin gösterdiğimiz çabaya rağmen, bu bilgiler, fiili değişikliklerin gerisinde kalabilir, birtakım farklılıklar olabilir. Bu sebeple, www.balekoglu.com içerisinde yer alan bilgilerin doğruluğu ve güncelliği ile ilgili tarafımızca herhangi bir garanti verilmemekte, hiçbir taahhütte bulunulmamaktadır.
  • www.balekoglu.com‘da üçüncü şahıslar tarafından işletilen ve içerikleri tarafımızca bilinmeyen diğer web sitelerine, uygulamalara ve platformlara köprüler (hyperlink) bulunabilir. www.balekoglu.com olarak yalnızca bu sitelere ulaşımı sağlamakta olup, içerikleri ile ilgili hiçbir sorumluluk kabul etmemekteyiz.
  • www.balekoglu.com‘u virüs ve kötü amaçlı yazılımlardan korunma konusunda elimizden geleni yapsak ta, virüs ve zararlı yazılımların tamamen bulunmadığı garantisini vermemekteyiz. Bu nedenle veri indirirken, virüslere karşı gerekli önlemi almak, kullanıcıların sorumluluğundadır. Virüs vb. kötü amaçlı yazılımlar, kodlar veya materyallerin sebep olabileceği zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmemekteyiz.
  • www.balekoglu.com‘da sunulan hizmetlerde, kusur veya hata olmayacağına ya da kesintisiz hizmet verileceğine dair garanti vermemekteyiz. www.balekoglu.com‘a ve www.balekoglu.com’un hizmetlerine veya herhangi bir bölümüne olan erişiminizi önceden bildirmeksizin herhangi bir zamanda sonlandırabiliriz.